PDA

Trego versionin e plotė : The Lord Of The Rings II (2002)Faqet : [1] 2

ASkushi
09-16-2011, 01:49 PM
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Aksion | Aventurė | Fantazi

Regjia: Peter Jackson
Skenari: J.R.R. Tolkien, Fran Walsh
Aktorė kryesorė: Elijah Wood, Viggo Mortensen dhe Ian McKellen
Pėrshkrim: Frodo dhe Semi janė duke shkuar pėr nė Mordor me misionin e tyre pėr tė shkatėrruar Unazėn,
ndėrsa shokėt e tyre tė mėparshėm kanė bėrė aleatė tė rinj pėr tė nisur njė sulm nė Isengard.

Pėrktheu: Videoteka Hollywood
Sinkronizimi 1080p.Bluray: nesi

Cilėsitė e titrave:
Lord.of.the.Rings.-.The.Two.Towers.[2002].DvdRip.XviD-Knć
The.Lord.of.the.Rings.The.Two.Towers.2002.1080p.Bl uray.x264-CBGB

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Wek5UClasY8

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

The_Punisher
09-16-2011, 05:16 PM
Shum faliminderit vetem mos harro se me pjesen e dyt shkon edhe pjesa e 3t esht nje nga filmat me fantastik

TrOJA™
09-16-2011, 10:27 PM
E he sa bukru qe i shohe dhe pjesen e dyte ndersa te treten e ka Damiani nese nuk e ka bere format HDD dhe i ka ikur fare,
sepse e kishte perkthyer me sa e di une, dhe te paren e kam une keshtu qe u kompletua kjo trilogji si duket.
Faleminderi per punen e mire Askushi.
Por me thuaj ce cfare cilsije eshte askushi sepse ka mbi 10 apo 15 cilsi,
dhe disa nga ato cilsi kan dy verzioni nje verzion eshte me i shkurter diku 3 ore film ndersa verzioni tjeter eshte afro 4 ore!!!

ASkushi
09-16-2011, 11:35 PM
The.Two.Towers.2002.BluRay.1080p.DTS.x264.dxva-FTW-HD.srt

Ebu_Ammar
09-21-2011, 08:28 AM
Flm Askushi per kete pjes por ndokush qe mundet me sinkronizue ne kete version The Two Towers[2002][Special Extended Edition]DvDrip[Eng]-aXXo mir kish be se aXXo i ka me kualitet te mir ne dvdrip

denny
09-21-2011, 09:58 AM
Shume faleminderit Askushi! Do ti bej une sinkronizimet nga mbremja per disa formate te filmit.

Arian-Alb
09-22-2011, 09:03 AM
The.Two.Towers.2002.BluRay.1080p.DTS.x264.dxva-FTW-HD.srt


Falimnderit shumė pėr kėto titra, e kam pas fiksim kur ka pas dal ky film,do e ve nė koleksionin tim.

Me saē shoh titrat janė pėr kėtė format The.Two.Towers.2002.BluRay.1080p.DTS.x264.dxva-FTW-HD ?

Red_Eye
09-22-2011, 12:34 PM
faleminderit shumė :)

w3ssy
09-25-2011, 08:28 AM
Faleminderit shume Askushi!

Ertani
09-25-2011, 08:55 PM
Faleminderit shume Askushi, kete film duhet pasur te gjithe ne koleksion pasi eshte nje nder filmat me te mire.

Supernova
10-02-2011, 03:26 PM
Faleminderit askushi, rrofsh sa malet e shqipris;)

Arian-Alb
10-02-2011, 04:17 PM
Kėtė film po e sinkronizoj nė kėtė format ( LOTR.The.Two.Towers.2002.EXTENDED.720p.BluRay.X264-AMIABLE ), Por gjithashtu po shtoj edhe rrjeshtat qė mungojnė sepse kėto titra janė pėr versionin jo ekstendet, dhe mungojnė rreth 500 - 600 rrjeshta.
Do vonohem pak deri sa ti kompletoj titrat sepse duan kėrkuar rrjesht pėr rrjesht qė tė gjej se ku mungojnė titra dhe ti plotėsoj.

Kush do qė ta shoh filmin nė kėtė format le tė pres pak sepse siē thash mė lartė do vonohem disa ditė.


Complete name : C:\Users\Arian\Downloads\LOTR.The.Two.Towers.2002. EXTENDED.720p.BluRay.X264-AMIABLE.mkv
Format : Matroska
Format version : Version 2
File size : 9.84 GiB
Duration : 3h 55mn
Overall bit rate : 5 983 Kbps
Writing application : x264.exe
Writing library : mkv2rls v1.4 (date: 2011 mar 29)

DAMIAN
10-02-2011, 04:36 PM
Rrofsh plako :)

TrOJA™
10-02-2011, 04:43 PM
Nje big thanks Arian, Bravo,
une kam sinkronizuar pjesen e pare ne kete "EXTENDED" ka mbi 3 ore e ca, diku 3 ore e gjysem mos gaboj, e di shume mire se sa puna te del per ti bere bro.
Pjesa e pare eshte e sinkronizuar ne nje verzion "EXTENDED" qe ka 3ore e ca
poashtu eshte e sinkronizuar edhe ne 3 cilsi ne ate verzion tjeter qe ka 2ore e gjysem...
Ke filluar nje pune shume te mire Arian.

Supernova
10-04-2011, 01:34 PM
Myzhde:D

Ky verzioni i titrave pershtatet komplet me kete lloj verzioni te videos:

Lord.of.the.Rings.-.The.Two.Towers.[2002].DvdRip.XviD-Knć (1.99 GB)

nesi
10-04-2011, 02:24 PM
Faleminderit per titrat

Renaldo Domi
10-05-2011, 10:36 AM
Faleminderit

briston
10-23-2011, 02:10 PM
Faleminderit shume

Aldi1
10-25-2011, 09:39 AM
shume te flm

tonch3
10-25-2011, 05:22 PM
faleminderit shume :)

fast
10-26-2011, 01:01 AM
flm shume .

tristalb
10-26-2011, 06:03 PM
Shume faleminderit[hr]
versioni The Lord of the Rings The Two Towers 2002 720p Bluray x264-CBGB qenka 7.94 GB

Anderjon
10-28-2011, 12:53 PM
:D:D:D:D:D:D:D:D:D[hr]
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

xhimi
10-29-2011, 11:37 PM
faleminderit

DvdClubMatrix
10-31-2011, 03:04 PM
faliminderit jaran

Niko_
10-31-2011, 07:14 PM
Falemnderit.

diti007
11-01-2011, 06:54 AM
Falemnderit

koki
11-05-2011, 11:27 PM
faleminderit

Bracja
11-09-2011, 04:41 PM
shum faleminderit

baci007
11-10-2011, 03:23 PM
falemdeirt

Joan47
11-11-2011, 12:38 PM
faleminderit

riku1553
11-12-2011, 07:54 AM
Flm Askush :)

raqipr
11-15-2011, 11:22 AM
faleminderit

klajdi
11-23-2011, 06:56 PM
flm shume per titrat

bes$i
12-04-2011, 12:28 PM
I mir osht :sleepy:[/font][/b][/size]

Ekonomisti
12-09-2011, 09:29 PM
shume faleminderit.

addnan.m
12-10-2011, 06:57 PM
faleminderit per tittat

mariglenlice
12-11-2011, 12:13 PM
rofsh lale je me i miri

syli
12-22-2011, 09:57 PM
flm shume....br..

KiNG_AFi
12-25-2011, 12:26 AM
flmmmmm shumeeeeee

KoSpRiDe
12-25-2011, 03:39 AM
faleminderit

korab
12-26-2011, 02:00 AM
shum faleminderit

GambiT
12-28-2011, 06:48 AM
rrofsh per titrat :D

Grishnak
12-28-2011, 09:53 AM
Shum faliminderit

xheimsi
12-29-2011, 08:46 AM
Flm shume.thnx

mandi
01-01-2012, 08:03 AM
flm shume per titrat

mandihysa
01-16-2012, 10:45 PM
shume faleminderit per titrat

iiacoop
01-17-2012, 11:39 PM
faleminderit :)

123123
01-20-2012, 07:45 PM
u lodha duke i kerkuar keto titra, shyqyr i gjeta..... thnx ;)

anonim
01-21-2012, 12:45 PM
shum faleminderit stafi :)

sneaky
01-21-2012, 02:04 PM
faleminderit shume

niti991
01-29-2012, 07:55 PM
Shum faliminderit

bosi92
02-13-2012, 09:00 PM
falminiderit shum

ThePredat0r
02-14-2012, 04:42 PM
shum flm per titrat

mobilshopbeniki
02-18-2012, 07:46 PM
Shum faliminderit per kta titra

doridownload
02-21-2012, 03:02 PM
faleminderit per titrat

ilir91
02-23-2012, 02:49 AM
Faleminderit per titrat

majk
02-27-2012, 01:45 PM
shume faleminderit cuna jeni me te miret!!! S'besoj se do ket ndonje faqje tjeter si kjo!!! :)

lfcfan
02-29-2012, 10:14 PM
Flm per titra! :D

atdheshala
03-01-2012, 01:20 AM
Thnx per titra!

gerti
03-07-2012, 07:47 PM
shume falimnderit[hr]
shume falimnderit[hr]
shume falimnderit[hr]
shume falimnderit

plator1
03-07-2012, 08:46 PM
flm shum bravo

DAVIDAAA
03-10-2012, 10:03 AM
flm per titra

klejdidomi
03-10-2012, 11:11 AM
shum faleminderit

superman2011
03-10-2012, 12:53 PM
flm shum !!!

Taki
03-12-2012, 01:58 AM
Flm per titra

alban
03-14-2012, 02:00 PM
jeni me te miret veq perpara ju duam shum

LeRoSkyBoy™
03-14-2012, 03:29 PM
Faleminderit :)

Leutrim
03-15-2012, 10:38 PM
sdi si ja bej pa ju, falemderit

Mr.Hakim
03-18-2012, 12:16 PM
Faleminderit per titrat

aroganti
03-19-2012, 06:02 PM
flm ky film ja vlen te shikohet 100 her

ferat ahmeti
03-24-2012, 07:09 PM
Shume faleminderit

one
03-26-2012, 05:52 PM
i pa pare ky filem

eddy
03-30-2012, 06:56 PM
Thnx per titrat.

Muslim
04-01-2012, 10:59 AM
Faleminderit Shum Man ;)

Ermir Hysa
04-02-2012, 06:40 PM
filmi me i realizuar i te gjitha koherave,kolonat zanore te papare gjigand si film me te treja pjeset faleminderit shume

Qendreza
04-09-2012, 10:47 AM
Faleminderit, shume kam kerkuar te gjej titra shqip per TLOR LD

butrint
04-24-2012, 01:19 PM
faleminderit

mario1
04-24-2012, 05:00 PM
shume faleminderit

remikelda
04-30-2012, 05:33 PM
shme faleminderit

gentian_tr
05-05-2012, 07:29 AM
faleminderit

kevin98
05-05-2012, 01:14 PM
shume faleminderit

oltjan
05-16-2012, 02:00 PM
faleminderit per titrat

limi
06-30-2012, 10:12 AM
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002)

Mateobosi
07-03-2012, 10:32 AM
shume faleminderit

mwsjr123
07-14-2012, 07:26 AM
faleminderit shume

Maya
07-14-2012, 01:29 PM
faleminderit!

geri
07-14-2012, 01:31 PM
faleminderit

Maverick
07-19-2012, 06:19 PM
Faleminderit shume o Askush :) Ke bere nje super pune!

mars
07-20-2012, 09:33 PM
shume flm :)

blendii
07-21-2012, 07:21 PM
falemnderit shume

Leartiiiii
07-27-2012, 09:05 AM
falemnderit

Xhoi
07-28-2012, 06:04 PM
Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link
Aksion | Aventurė | Fantazi

Regjia: Peter Jackson
Skenari: J.R.R. Tolkien, Fran Walsh
Aktorė kryesorė: Elijah Wood, Viggo Mortensen dhe Ian McKellen
Pėrshkrim: Frodo dhe Semi janė duke shkuar pėr nė Mordor me misionin e tyre pėr tė shkatėrruar Unazėn,
ndėrsa shokėt e tyre tė mėparshėm kanė bėrė aleatė tė rinj pėr tė nisur njė sulm nė Isengard.

Pėrktheu: Videoteka Hollywood
Sinkronizimi 1080p.Bluray: nesi

Cilėsitė e titrave:
The.Return.of.the.King.[2003].DvdRip.XviD-Knć
The.Lord.of.the.Rings.The.Two.Towers.2002.1080p.Bl uray.x264-CBGB

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link


[hr]
:)))))))))))))

selo
07-31-2012, 01:02 AM
shum faleminderi!

Leartiiiii
07-31-2012, 10:53 AM
thnx oer titrattttt

VLORI
07-31-2012, 05:29 PM
flm shume ...

VLORI
08-01-2012, 10:38 AM
A e ka dikush EXTENDED Edition pasi ketu te keto titra shum rrjeshta mungojn ...

ideal
08-01-2012, 03:36 PM
Faleminderi shum

maci
08-10-2012, 10:21 PM
faleminderit pune e mire

buzhariski
08-14-2012, 03:45 PM
faliminderit shum :P

montecarlo
08-17-2012, 02:45 PM
shuuum faleminers

alonso
08-20-2012, 09:11 PM
shume hallall

Herkuli
08-21-2012, 01:51 PM
flm shume per titrat

djlee
08-24-2012, 11:27 PM
Faleminderit shume per titrat e filmit

cyber-leo
08-31-2012, 09:54 AM
faleminderit qe me le

Ervin B
09-08-2012, 06:57 AM
Faleminderit

besnik_007
09-17-2012, 03:25 PM
faleminderit per titrat

the_darknight
09-18-2012, 11:25 AM
:) flm mret kalosh mir

evolution007
10-09-2012, 12:47 PM
1 nga filmat me te bukur qe kam pa naj her , bravo cina

Artan1997
10-12-2012, 01:13 PM
FLM shume per keto titra... :)

tanganil84
10-21-2012, 07:09 PM
bravo djema faleminderit!!!!

sharrmullaxhela
10-22-2012, 01:17 AM
flm shume per titrrat

ART Creative Studio
10-24-2012, 11:01 AM
tė lumt seldi je i pa parė

tanganil84
10-25-2012, 01:37 PM
faleminderit bravo

edison_1987
10-27-2012, 12:50 PM
faleminderit

d.hysenbelli
11-07-2012, 09:12 AM
Faleminderit shume

*DURRA*
11-13-2012, 03:06 PM
Shume faleminderit

LorikShala91
11-20-2012, 08:50 AM
flm askushi i pa pare je

Lirido_ON
11-20-2012, 08:54 AM
Faleminderit !Only the registered members can see the link

Silvester Shoshi
12-10-2012, 07:10 PM
flm per titrat

Arti4d
12-14-2012, 03:22 AM
bukur,pune e bukur

real_doni
12-17-2012, 07:44 AM
Faleminderit shum 1-shat jeni .

Berchtwald
12-22-2012, 04:29 PM
faleminderit :)

demokrat
12-27-2012, 01:32 AM
nuk pershtatet me filmin

timi
12-27-2012, 07:55 AM
Faleminderit...

naziprizreni
12-27-2012, 08:20 AM
flm merci thanx

ximi2012
01-02-2013, 02:00 AM
super admin

lindi87
01-06-2013, 01:55 PM
FLM Shume.
Pershendetje

tranilla
01-09-2013, 12:17 AM
faleminderit shume

andon
01-09-2013, 07:14 PM
Shume faleminderit

Gorishti
01-19-2013, 03:26 PM
shm flm...........

Smaug.-
01-19-2013, 03:49 PM
falemingerit shum per titrat...:D

shumi
01-19-2013, 07:08 PM
shume faleminderit

Vizi
01-21-2013, 04:02 AM
faleminderit shume

lolii
02-17-2013, 10:59 PM
Faleminderit!!!!!

UJKUZONE
02-18-2013, 01:18 PM
thank you !

Jurgen94
02-19-2013, 12:12 AM
flm per perkthimin ne shqip te ksaj triologjie

Angell Holl
02-21-2013, 10:51 AM
Faleminderit shume Askushi

Bledar21
03-02-2013, 03:39 PM
faleminderit

leartpllana
03-04-2013, 09:02 AM
faleminderit

egonmusliu
03-11-2013, 05:44 PM
faleminderit

egi
03-22-2013, 09:30 PM
sh flm per titrat

nervis.m
04-02-2013, 01:13 PM
Shum faliminderit

Albanezi
04-04-2013, 09:44 PM
shume faleminderit,ju lumshin duart

BAAM
04-10-2013, 05:27 PM
faleminderit..

Endri7
04-12-2013, 07:34 PM
shume faleminderit

doni_pharm
04-13-2013, 01:46 PM
faleminderit shume

majkshkurtialbtracker
04-17-2013, 10:55 PM
shume faleminderit

oli12
04-18-2013, 03:51 PM
shum film i bukur

ArmendBislimi
04-20-2013, 02:17 PM
Faleminderit eheh

Rexhin
04-21-2013, 05:10 PM
faleminderit

kenanrrahmani
05-25-2013, 05:10 PM
faleminderit shume shume

pimi.tahiri
06-08-2013, 09:51 AM
Faliminderit

Iglial
06-11-2013, 02:23 PM
Faleminderit per titrat !

xhoni spica
06-11-2013, 05:19 PM
faleminderit

skenda69
06-13-2013, 08:59 PM
flm per titra shum

arbnori45
06-29-2013, 12:53 AM
Faleminderit shume per perkthimin, besoj se do me pelqeje edhe kjo pjese sepse e para ishte fantastike .. :)

fighter
07-05-2013, 08:21 PM
Flm shum shum shum :)

MegaMind
07-17-2013, 12:08 AM
Faleminderit

zamiri15
07-19-2013, 02:44 PM
faleminderit

klodjan
08-13-2013, 11:18 PM
flaleminderitt :)

erlin12345
10-13-2013, 04:08 PM
faleminderit

donda
10-13-2013, 11:08 PM
faleminderit

gerti1989
10-14-2013, 02:18 PM
falimnderit shume per titrat

ilir19
10-17-2013, 06:42 PM
Faleminderit

celly swajder
10-26-2013, 07:09 PM
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

gerti1989
10-28-2013, 02:28 AM
falimnderit shume

humbarrugen
10-30-2013, 08:15 PM
thnx man.nice job

tini
10-31-2013, 07:01 PM
Faleminderit

blini123
11-06-2013, 06:52 PM
flm shum per titrat .............

il Padrino
11-09-2013, 11:42 PM
Faleminderit shume Askushi

jonida
11-11-2013, 09:50 AM
faleminderit shum!!

qaushi
11-13-2013, 05:03 PM
Falemnderit.

andiikadriu
11-17-2013, 04:47 PM
fafasfafas

endi11
11-22-2013, 03:30 PM
rrofsh :)))

fighter
11-25-2013, 06:50 PM
Nuk jon titrat per extended version , a mund ti poston najkush ?

Lud200
11-27-2013, 02:13 AM
Faleminderit :)

xexee
12-10-2013, 07:51 PM
flm njeri :p

G4r1
12-15-2013, 02:28 PM
fAleminderit ASkushi

psygone
12-15-2013, 08:24 PM
faleminderit

DRIKI
12-26-2013, 01:49 PM
Shume faleminderit.

David
12-27-2013, 06:51 PM
Faliminderit

corveta
12-28-2013, 08:03 PM
faleminderit shum

briikeeni
12-29-2013, 02:35 PM
Bravo, bravo flm.

Brilant7
12-29-2013, 02:46 PM
faleminders sh

haziz007
01-02-2014, 10:18 PM
super film ky :)

jetmirdeva
01-04-2014, 12:44 PM
flm per titrat

albbehar
01-05-2014, 11:36 PM
Felemderit shum per titra

Kikistroy
01-06-2014, 10:30 AM
sa mire qe ju kemi :D

abi-cdshop
01-06-2014, 05:13 PM
faleminderit

Amarildo123
01-07-2014, 08:27 AM
faleminderit

shaqiri
01-08-2014, 03:50 PM
faleminderit

Lekdukagjin
01-10-2014, 12:05 AM
Faleminderit, eshte film i vjeter por fantastik!

minimax
01-11-2014, 10:14 AM
Faleminderit

anak0ndas
01-13-2014, 06:10 PM
thnx shume flm shqipe

anak0ndas
01-13-2014, 06:12 PM
falemniderit shume

fatjonis
01-18-2014, 05:40 AM
shum laleminderit

unknown
01-19-2014, 04:44 PM
faleminderit tung

kris1997
02-08-2014, 05:20 PM
faleminderit

luffy
02-10-2014, 09:40 AM
faleminderit shume Askushu

luffy
02-10-2014, 09:41 AM
faleminderit shume askushi

luffy
02-10-2014, 09:44 AM
shume mire

nardi21360
02-11-2014, 04:17 PM
rrofshit per titrat e ketyre filmave te medhenj!

nardi21360
02-11-2014, 04:28 PM
shume faleminderit

nardi21360
02-11-2014, 04:28 PM
Shume faleminderit mjeshtra

nardi21360
02-11-2014, 04:35 PM
shume faleminderit

valmirferati
02-27-2014, 02:43 PM
the lrod i 2 3 4 5 56

valmirferati
02-27-2014, 02:46 PM
Shum faliminderit vetem mos harro se me pjesen e dyt shkon edhe pjesa e 3t esht nje nga filmat me fantastik

valmirferati
02-27-2014, 02:48 PM
hwgwgwrgwrherwhwrhwhwh:o

shpet1a
02-28-2014, 06:45 AM
Faleminderit .

anthrax002
03-04-2014, 11:00 PM
Flmmm hsjsucucudjsjsj

anthrax002
03-04-2014, 11:01 PM
Flmmmm yyyyyuuuuu

j3ttmiri
03-13-2014, 06:49 PM
Faleminderit per titrat

nona22
03-16-2014, 02:18 PM
sh flmlmmmmmmmmmmmmmm

ErgysiRM
03-18-2014, 03:56 PM
flm shum askushi

ergest12
03-20-2014, 11:51 AM
Shum faliminderit

jeton musa
03-25-2014, 07:39 PM
Mas pari e falenderoj admini qe ma ka mundi me hy ket forum :D dhe sa per film shum i mir ;)

ablee
03-25-2014, 11:26 PM
Shum faliminderit vetem mos harro se me pjesen e dyt shkon edhe pjesa e 3t esht nje nga filmat me fantastik
Shum faliminderit vetem mos harro se me

klajdi12
03-28-2014, 04:33 PM
film shume i bukur

Gatsby
04-01-2014, 10:51 AM
flm, per punen e pa lodhshme.

Rudi
04-11-2014, 07:58 AM
Faleminderit shumė

Bledi8891
04-15-2014, 01:38 PM
wowww shum flm

Baci GJOK
04-15-2014, 02:13 PM
i mir i mir flm shume

liri111
04-21-2014, 08:43 PM
flm flm flm

Frzzke
04-30-2014, 12:10 PM
Faleminderit

OneLoad
04-30-2014, 11:42 PM
faliminers po sdi

sivre
05-10-2014, 01:17 PM
rrofsh per titrat :)

sivre
05-10-2014, 01:20 PM
.............................................

altinaltin
06-02-2014, 09:04 PM
Faleminderit!

ortakolli
06-03-2014, 08:37 PM
faleminderit!!

4l7 c0d3r
06-09-2014, 02:20 PM
faleminderit

Jeton123
06-18-2014, 09:58 AM
Faleminderit shumeee per keto titra... :D

Alban Krasniqi
06-19-2014, 05:43 PM
faleminderit.

SLIM
06-20-2014, 07:35 PM
Shume faleminderit :v

lushian
06-30-2014, 05:11 PM
faleminderit

phoeniix
07-01-2014, 01:06 PM
faleminderit

leo.br
07-17-2014, 03:04 PM
faleminderit

bbesforti
07-22-2014, 08:00 AM
shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm flmmmmmmmmmmmmmmmmm

Lorencooo
07-22-2014, 12:57 PM
rrofsh plako

v15ar
08-01-2014, 09:56 PM
Ju faleminderit

aliidrizi
08-20-2014, 10:24 PM
Faleminderit

Bajro
08-25-2014, 04:53 PM
faleminderit

hjdh
09-04-2014, 01:37 PM
Shum faliminderit

Nehattt
09-15-2014, 09:51 AM
E he sa bukru

lindrit
09-30-2014, 09:22 AM
fagagagahahaha

sharrmullaxhela
10-29-2014, 12:30 AM
faleminderit

festim duka
11-01-2014, 05:43 PM
falemnderit

festim duka
11-01-2014, 10:12 PM
Kėtė film po e sinkronizoj nė kėtė format ( LOTR.The.Two.Towers.2002.EXTENDED.720p.BluRay.X264-AMIABLE ), Por gjithashtu po shtoj edhe rrjeshtat qė mungojnė sepse kėto titra janė pėr versionin jo ekstendet, dhe mungojnė rreth 500 - 600 rrjeshta.
Do vonohem pak deri sa ti kompletoj titrat sepse duan kėrkuar rrjesht pėr rrjesht qė tė gjej se ku mungojnė titra dhe ti plotėsoj.

Kush do qė ta shoh filmin nė kėtė format le tė pres pak sepse siē thash mė lartė do vonohem disa ditė.

Edhe pse kane kaluar 3 vjet e 8 muaj une prap do vazhdoj te pres per versionin EXTENDED... :P

tonitaraj
11-04-2014, 08:16 PM
Sh flm :)

Elham
12-05-2014, 10:33 PM
Faleminderit per titrat

42d3e78f26a4b20d412==