PDA

Trego versionin e plotė : Gomorrah (2008)plator1
01-27-2013, 11:17 AM
Only the registered members can see the link


Only the registered members can see the link


Gomorra (titulli origjinal)

137 min - Crime | Drama - 16 Maj 2008 (Italy)


Njė shikim i brendshem nė familjet e krimit Italin ne ditet moderne.

Drejtori: Matteo Garrone
Stars: Gianfelice Imparato, Salvatore Abruzzese dhe Toni Servillo

Pėrktheu: OriLindi
Pėrshtati: Aurora Zuna Krasniqi

Ermal ND
01-27-2013, 11:29 AM
Faleminderit shume per kete grand film Plator

F2-ToNy
01-27-2013, 05:35 PM
Faleminderit

imperativi
02-03-2013, 06:49 AM
Flm shume per titrat

vegimhoxha
07-15-2013, 11:30 PM
film i mir

toni0773
08-01-2013, 01:35 PM
Faleminderit

kilja
10-17-2013, 08:05 PM
yes of course

kilja
10-17-2013, 09:15 PM
shum flm jeni 1

il Padrino
11-09-2013, 11:55 PM
Faleminderit shume...

vis doshi
01-17-2014, 09:39 PM
Shum faleminderit keni bere nje pune te mire

kenanrrahmani
01-23-2014, 12:41 AM
falemidnerit

anilama
01-25-2014, 02:05 AM
pse nuk po e shikoj une dot kete film

Qamkooz
01-26-2014, 05:39 PM
faliminderit

Jurgen94
06-01-2014, 12:28 AM
nnradh tpar flm per titrat.
nqs keni mundsi me nxjerr dhe serit e gomorras qe kan dal kto jav ne itali,jeni tmdhej

miri741
06-01-2014, 10:59 AM
faleminderit

cocu
08-21-2014, 01:38 PM
faleminderit

42d3e78f26a4b20d412==