PDA

Trego versionin e plotė : Kickboxer (1989)Ertani
01-06-2012, 07:41 AM
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
Aksion | Sport | Thriller

Regjia: Mark DiSalle, David Worth
Skenari: Mark DiSalle, Glenn A. Bruce
Aktorė kryesorė: Jean-Claude Van Damme, Dennis Alexio dhe Dennis Chan
Pėrshkrim: Kurt Sloane duhet tė mėsojė artin antik tė kick-boksit
nė Muay Thai nė mėnyrė qė tė marrė hakun e tė vėllait.
Pėrktheu: Supernova

Cilėsitė e titrave:
Kickboxer.Van.Damme[1989]DvDrip[Eng]-prithwi

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
e1vPYM1d3wo

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

cani
01-06-2012, 04:09 PM
Faleminderit shume jeni te papam

JuSt CauSe
01-06-2012, 05:54 PM
Bravo per keto titra ju lumshin duart rrofshi sa malet e KS-AL

Dikush i ka kerkuar keto titra ta shof se kush dhe ti tregoj qe jane postuar

Regards
JuSt CauSe

Ertani
01-06-2012, 08:39 PM
Dikush i ka kerkuar keto titra ta shof se kush dhe ti tregoj qe jane postuar


Po JustCause ashtu eshte, per kete arsye i postova keto titra.

ASkushi
01-06-2012, 08:44 PM
Faleminderit grande Nova dhe sh faleminderit ty ertan q i postove

altmat
01-07-2012, 10:01 PM
Faleminderit

ART Creative Studio
02-15-2012, 11:29 PM
flm pėr titra

666
02-27-2012, 05:41 AM
faleminderit

ardimucllari
02-29-2012, 12:44 PM
faleminderit

vait
03-01-2012, 11:31 AM
faleminderit shum per titra

niti991
03-09-2012, 05:39 PM
Faleminderit per titrat:D

bessi19
03-17-2012, 10:17 AM
faleminderit

tonito
03-19-2012, 07:06 PM
Faleminderit :p

daniel30
03-22-2012, 11:32 AM
faleminderit per postimin

albinisufi
03-23-2012, 02:10 PM
shum flm per titrat e ketij filmi

floreentin
03-24-2012, 01:51 PM
Wooow....Filmi i pare qe kam pare me Van Damin. Duhet ripare edhe ky film

rruki
03-29-2012, 10:25 AM
Sa i fort bravo per titra

gerti
04-04-2012, 03:30 PM
FLM SHUMEEEEEEEEEEEEEEE

milimeter
04-04-2012, 04:47 PM
film i bukur

dionnal
04-18-2012, 10:02 PM
bravo ju lumte

Muslim
04-29-2012, 02:58 PM
Thank You Very Much Bro ;)

Maverick
07-10-2012, 07:32 PM
Faleminderit per perkthimin Supernova :)

scancolor
12-05-2012, 08:39 PM
Faleminderit shume

gerti1989
12-10-2012, 03:31 PM
falimnderit shumeeeeeeeeee

demokrat
12-23-2012, 09:51 PM
nuk pershtatet HIq

Endri7
01-29-2013, 06:56 PM
shume flm per filmin

ShqipTitra
11-23-2013, 05:35 PM
Falimenderit

deemonnic
04-21-2015, 01:24 PM
faleminderit

enilee
11-02-2015, 09:43 AM
Faleminderit shume.

muha
11-08-2015, 04:40 PM
faleminderit

Astrit2015
03-05-2016, 09:52 PM
Faliminderrit

42d3e78f26a4b20d412==