PDA

Trego versionin e plotė : The Exorcism of Emily Rose (2005)



LiMi '86
11-09-2011, 09:21 PM
Only the registered members can see the link

Pėrktheu:Aldo

Only the registered members can see the link



The Exorcism of Emily Rose (2005)

119 min - Crime | Drama | Horror - 9 September 2005 (USA)

Imdb:6/7

Director: Scott Derrickson

Writers: Paul Harris Boardman, Scott Derrickson

Stars: Laura Linney, Tom Wilkinson and Shohreh Aghdashloo

lSy7DldFdUI

ergys1987
11-09-2011, 09:27 PM
faleminderit shume

LiMi '86
11-09-2011, 09:33 PM
Cilėsia nuk dihet dikush ta kėrkoj se ashtu ishin tė pėrkthyera nga Aldo:d

Ertani
11-10-2011, 07:56 AM
Faleminderit shume LIMI

DvdClubMatrix
11-10-2011, 08:58 AM
limi limi bravo e pata hupe filmin te falenderoj si dhe perkthyesin Aldo per titra

baki17b
11-16-2011, 09:48 PM
film i bukur

JuNgLeBOY
11-16-2011, 10:04 PM
E ke ngaterruar koverin e filmit.
Ky eshte nje nga filmat me te bukur horror.
Faleminderit shume mjeshtrit Aldo Vl per perkthimin
dhe ty limi qe na i postove serish ne T-SH.

TrOJA™
11-16-2011, 11:55 PM
oooo makineri prishine ndale doren pak :P
thnx qe i solle serish.

lediooo
11-22-2011, 09:53 AM
faleminderit............

12345
03-26-2012, 05:41 PM
faleminderit

julian isaku
03-30-2012, 10:22 PM
faliminderit

Iglial
04-11-2012, 06:15 PM
Only the registered members can see the link

Pėrktheu:Aldo

Only the registered members can see the link



The Exorcism of Emily Rose (2005)

119 min - Crime | Drama | Horror - 9 September 2005 (USA)

Imdb:6/7

Director: Scott Derrickson

Writers: Paul Harris Boardman, Scott Derrickson

Stars: Laura Linney, Tom Wilkinson and Shohreh Aghdashloo


Only the registered members can see the link

alonso
06-01-2012, 08:15 AM
faleminderit

artan einstein
07-09-2012, 12:17 AM
faleminderit shume

Evis Vasiu
08-07-2012, 03:35 PM
Only the registered members can see the link

Pėrktheu:Aldo

Only the registered members can see the link



The Exorcism of Emily Rose (2005)

119 min - Crime | Drama | Horror - 9 September 2005 (USA)

Imdb:6/7

Director: Scott Derrickson

Writers: Paul Harris Boardman, Scott Derrickson

Stars: Laura Linney, Tom Wilkinson and Shohreh Aghdashloo


Only the registered members can see the link


[hr]
faleminderit!

Maya
08-10-2012, 11:09 AM
faleminderit

medi1234
08-25-2012, 07:25 PM
faleminderit

DeHool™
11-24-2012, 06:38 PM
Faleminderit

cele
12-03-2012, 05:47 PM
faleminderit per pekthimin

miloot94
01-08-2013, 12:52 AM
faleminderit

florent12
01-08-2013, 03:56 PM
..............................

leutrimneziri1
02-08-2013, 12:49 AM
jeni ka me impresononiii hallall ju qoft

Majkell
03-09-2013, 04:16 PM
faleminderit

Galaxys3
05-18-2013, 03:41 PM
thanksssssssssssss

proove2613
08-06-2013, 12:03 PM
faleminderit

pexhi
08-20-2013, 12:12 PM
shum mir ju lumt

warlordhulio
11-03-2013, 06:25 PM
sh. faleminderit

ART Creative Studio
11-07-2013, 04:14 PM
bravo limi te lumt per postin

psygone
11-15-2013, 06:20 PM
Faleminderit !

cele
11-24-2013, 09:40 PM
film i papam...flm per titrat

arineda
12-07-2013, 01:09 PM
faleminderit

the werewolf
12-13-2013, 01:49 PM
faleminderit

Damager
01-08-2014, 08:04 PM
flm per titrat ...

Orven
01-15-2014, 09:40 PM
faleminderit per titrat

gre_14
01-16-2014, 01:08 PM
flm per titrat

plator1
03-04-2014, 03:23 PM
Shume faleminderit

adam26
04-11-2014, 11:45 PM
faleminderit shume

aliidrizi
08-03-2014, 07:59 AM
faleminderit

eronshehu
11-07-2014, 01:06 PM
faleminderit

maya1
11-13-2014, 07:54 PM
Faleminderit!

aldo83273
03-29-2015, 03:41 AM
:D shum faleminderit

rkapp
04-01-2015, 07:11 AM
flm per filmin

rkapp
04-01-2015, 07:13 AM
si dreqin shkarkohetkjo

deemonnic
04-20-2015, 10:07 AM
Faleminderit

Iglial
05-08-2015, 04:47 PM
Faleminderit !

Liridonaaa
08-23-2015, 03:45 PM
faleminderit

gen
08-24-2015, 02:36 PM
The Exorcism of Emily Rose

42d3e78f26a4b20d412==